Naucz się tworzyć profesjonalne strony WWW!

www.kursy-HTML.pl - sam zbuduj swoją stronę WWW

Serdecznie witamy na naszej aukcji, której przedmiotem jest rewelacyjny

3 Kursy:

FLASH

CSS

HTML

na 2 płytach z pełną poligrafią

Nasze kursy to baza wiedzy, dzięki której nauczysz się tworzyć profesjonalne projekty w HTML'u korzystając z CSS a potem dzięki trzeciemu kursowi zrobisz piękne animacje i bannery we Flashu.

Chciałbyś samemu przygotować efektowne witryny internetowe w wykorzystaniem CSS? A może chciałbyś również robić prezentacjemultimedialne z wykorzystaniem Flash'a?

Z naszymi kursami to nie problem! W przystępny sposób pokazujemy krok po kroku tajniki tworzenia stron w oparciu o html i css oraz flash.

Już teraz dzięki skutecznym opisom oraz ilustracjom projektowanie stron będzie czystą przyjemnością! Odkryj uroki WEBDESIGNu, p co płacić agencjom, skoro można samemu zrobić świetną stronę WWW!

Chciałbyś samemu przygotować efektowne bannery we Flashu? Z naszym kursem to nie problem! W przystępny sposób pokazujemy krok po kroku tajniki Flash'a.

Chcesz stworzyć nowoczesną stronę internetową? A może przydałaby Ci się multimedialna prezentacja bądź po prostu chcesz projektować efektowne bannery reklamowe? Nasz kurs jest właśnie dla Ciebie!

Z czego składa się kurs Flash?

To podzielony na lekcje materiał przygotowany w oparciu o najważniejsze zagadnienia związane z technologią Flash.

Kupujesz rozbudowany kurs, a nie jakieś próbki.

Z czego składa się kurs HTML i CSS?

To podzielony na kilkanaście elemntów materiał przygotowany w oparciu o najważniejsze zagadnienia związane z projektowaniem stron internetowych. Każdy element posiada rozbudowane poddziały tworząc tym samym mega poradnik dla każdego webmastera.

Dlaczego nasze kursy są najlepsze?

Ponieważ zostały przygotowane przez specjalistów w tej dziedzinie. Napisaliśmy go w oparciu o wieloletnie doświadczenie w budowaniu multimedialnych serwisów internetowych. Całość została okraszona licznymi ilustracjami, zrzutami i obrazkami - wszystko po to aby materiał był łatwiej przyswajalny.

Co kupujesz?

Pierwsza płyta:

Profesjonalny kurs Flasha na płycie wraz z etui oraz okładką. To co widzisz na zdjęciach powyżej to właśnie to co kupujesz. Nasze kursy posiadają profesjonalną poligrafię, oferujemy Ci profesjonalnie przygotowane wydawnictwo.

Druga płyta:

Profesjonalny kurs HTML i CSS na płycie wraz z etui oraz okładką. To co widzisz na zdjęciach powyżej to właśnie to co kupujesz. Nasze kursy posiadają profesjonalną poligrafię, oferujemy Ci profesjonalnie przygotowane wydawnictwo.

Wszystko w profesjonalnej poligrafii na dwóch osobnych płytach w dwóch osobnych etui.

O autorach

Jesteśmy specjalistami od  projektowania graficznego oraz druku.

Stanowimy profesjonalnie zorganizowany zespół, którego zadaniem jest  zapewnienie klientom najwyższej jakości usług.

Oprócz usług graficznych oraz internetowych zapewniamy też pełną obsługę  stron, posiadamy własny, stabilny serwer zaopatrzony w najnowsze  zabezpieczenia. Nasz zespół tworzy również multimedialne kursy z  dziedziny projektowania stron internetowych, Flasha, projektowania  graficznego i DTP.

Jesteśmy wiarygodnym partnerem wielu firm i osób fizycznych w całej  Polsce.

Dziękujemy, że kupiłeś kursy w naszej aukcji.

Wybierz formę wysyłki jaka  Ci najbardziej odpowiada. Pamiętaj, że kupując w naszej firmie masz  gwarancję jakości i niezmienności cen.

Przesyłki nadajemy 6 dni  w tygodniu - masz pewność szybkiej wysyłki zakupionych kursów. 

sklep internetowy z narzędziami

Regulamin